Вера

Re: Вера

Сообщение geo » 02 ноя 2016, 21:55

https://www.youtube.com/watch?v=KWKoHmVFzgs
Изгнание беса в Приднестровье православным батюшкой exorcism in Transnistria orthodox priest
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Re: Вера

Сообщение geo » 10 ноя 2016, 22:17

https://www.youtube.com/watch?v=eFv7FIvCRW8

Провокаційний шлюб в с.Кути
Опубликовано: 12 февр. 2016 г.

Провокаційний шлюб в с. Кути
Парафіяни УПЦМП говорять, що громада УПЦКП не впустила до шлюбу молодих. Батюшка і староста УПЦМП напередодні запросили кореспондентів із спілки православних журналістів, щоб ті зняли як ми їх не впускаємо до церкви. Того ж дня батюшка УПЦМП Кушнірук І. в сусідньому селі казав: «Ми їм сьогодні покажемо». Насправді ж шлюб тиждень наперед був замовлений в селі Іловиця. Коли молодята їхали до Іловиці, батюшка зупинив їх і сказав, щоб вони йшли до своєї церкви. Староста побачивши, що ми їм не перешкоджаємо вдав, що не може відкрити замок. Тим самим виставив молодих на посміховисько. Прихильники УПЦМП використали молодих на свою користь для провокації УПЦКП, але провокація їм не вдалась.

Сергей Якименко1 месяц назад
Улю-лю!!! Улю-лю!!! Радiйте, що молодим зіпсували свято!!! Поступайте з людьми так, як хочете, щоб поступали з вами! Що вчиниш одному з малих, то вчиниш мені,- каже Господь. Мабуть, коли Його вели вуличками Єрусалиму, то натовп вигукував так само...
Сергей Якименко
Сергей Якименко1 месяц назад
Улю-лю!!! Улю-лю!!! Радiйте, що молодим зіпсували свято!!! Поступайте з людьми так, як хочете, щоб поступали з вами! Що вчиниш одному з малих, то вчиниш мені,- каже Господь. Мабуть, коли Його вели вуличками Єрусалиму, то натовп вигукував так само...
Іван Розумний
Іван Розумний8 месяцев назад
Для того аби у селі настав мир і спокій в першу чергу священник повинен бути розумним і розсудливим та примирити людей, які стоять по різні боки барикад. І звичайно мирним шляхом усе вирішити, адже кожна людина має свою думку і може її відстоювати.
Іван Байсмагов
Іван Байсмагов2 месяца назад
Шо за Три Роки Зробили і де на Церквах писало, шо ця Церква Московського Патріархату.Так саме як В Селі Катеринівка Кременецький Район,Правий Сектор напав даже Лиця по закривали щоб Батьки не взнали, на кого Працюють і хто Гроші Платить.
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Re: Вера

Сообщение geo » 10 ноя 2016, 22:23

https://www.youtube.com/watch?v=eFv7FIvCRW8

На власні очі. Зіпсоване весілля - подарунок нареченим від УПЦ КП

Таїнство вінчання є одним із найрадісніших обрядів, які звершує людина. Радість цієї події запам’ятовується на все життя, адже в цей день два серця поєднуються перед Богом і отримують Його благословення на довге подружнє життя. І, здавалось би, ніщо не може зіпсувати таку важливу подію, хіба якщо православна церква, де ви вирішили одружитися, стала об’єктом рейдерської схеми місцевої громади Київського патріархату.
У селі Кути Тернопільської області уже кілька місяців триває протистояння між представниками УПЦ КП та УПЦ. Усі богослужіння православні віруючі та їх настоятель отець Ігор звершують на вулиці біля храмової споруди. До своєї церкви їх не пускають односельчани, які, перейшовши до Київського патріархату, вирішили, що «сепаратистам» – так називають громаду УПЦ – не місце у релігійному житті села.
Оксана та Олександр вирішили побратися 7 лютого 2016 року, але бажання молодих для громади УПЦ КП далеко не на першому місці, адже шлюб вони хочуть взяти у канонічній Православній Церкві, а такого допустити не можна. З самого ранку активісти УПЦ КП почали гуртуватися під ворітьми храму святої праведної Анни, говорячи, що ніякого весілля не допустять, але наречені все ж прийняли рішення спробувати обвінчатися у храмі, який рідний їм з дитинства.
Щоб уникнути можливих сутичок, які уже траплялися у Кутах, отець Ігор завчасно викликав поліцію. По приїзду правоохоронців один із найактивніших представників УПЦ КП, і до того ж депутат районної ради від партії «Свобода», підійшов до одного з полісменів і сказав, що громада Київського патріархату дозволить звершити вінчання у церкві. Але самі представники УПЦ КП від воріт не відходили, наче чогось чекаючи. Коли весільна процесія на чолі з настоятелем та старостою підійшли під церкву і спробували відімкнути браму, громада Київського патріархату вибухнула сміхом – колодка на воротах храму була зіпсована чи то жуйкою чи клеєм, як говорить староста, ключ у замку не повертався, то ж увійти на подвір’я не вдалося.
Аби далі не провокувати людей та не псувати своє свято, молоді прийняли рішення поїхати до сусіднього села, де місцевий настоятель православного храму дозволив отцю Ігорю обвінчати молодят, яких не впустили на церковне подвір’я у рідному селі.
До церкви у Кутах так ніхто і не увійшов, а самі активісти розійшлися одразу за молодими. І, здається, усе в селі стало на свої місця – тихо та спокійно. До нового свята.

Ви ніколи не слухайте брехунів? Чи Ви не читали:
"Вiд Матвiя 18
18 По правді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі.
19 Ще по правді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!
20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них. "
Ці слова БРЕХУНАМ в очі! Нічого створювати монополію сатаністів Москви, коли є Чиста Ісусова Церква. І це не обов'язкова КП, чи МП. Бог в гріховних храмах не проживає! Бог в кожного в серці, хто виконує Його волю!
До речі є Біблія в інтернеті, по текстам якої можна робити миттєво пошуки. Таким чином можна знайти як і оправдовування, так і осуд певним поступкам священників.
НАЙВАЖЛИВІШИМ АВТОРИТЕТОМ Є СВЯЩЕННІ КНИГИ БІБЛІЇ, А НЕ СВЯЩЕННИКИ!!! Десять заповідей дані напряму Богом і НІХТО не мав право змінювати їх, адже Ісус сказав:
"Вiд Матвiя 5
17 Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але ВИКОНАТИ.
18 По правді ж кажу вам: доки небо й земля не минеться, ані йота єдина, ані жоден значок із Закону не минеться, аж поки не збудеться все.
19 Хто ж порушить одну з найменших цих заповідей, та й людей так навчить, той буде найменшим у Царстві Небеснім; а хто виконає та й навчить, той стане великим у Царстві Небеснім."
Тому ікони, зміна Суботи на Неділю - НЕ ЗАКОННІ!!! Ні Апостоли, ні Пророки не змінювали

А це з форумної дискусії: Кто изменил день Господень субботу на воскресенье?
Миллионы христиан совершают богослужения по воскресным дням.
Откуда пришла традиция соблюдать воскресенье?
#1
assteri (завсегдатай)
22.04.07 22:44 Re: Кто изменил день Господень субботу на воскресенье?
В ответ Rebbeka 22.04.07 15:47
Привет!
Первый издал закон о праздновании воскресенья Константин Великий:
"Приказывается всем городским властям и жителям городов покоиться в достопочтенный день солнца, и ремесленникам - закрывать свои мастерские. Но живущие в сельских местностях и занимающиеся сельским хозяйством могут свободно продолжать работать, так как часто случается, что это самый лучший день для посева и посадки винограда;подходящее время может быть упущено и благословение неба утеряно". Закон,изданный 7-ого марта 321 г.- Codex Justinianus,lib.3, tit.12,3
А затем этот гражданский закон был утвержден и принят католической церковью-вначале Лаодикийским собором в 364г., а затем многочисленными духовными соборами, церковными синодами и папскими энциклами:
"Христиане не должны иудействовать и быть праздными в субботу, но должны в этот день работать; а день Господень(воскресенье) они должны особенно почитать и, по возможности, воздерживаться от работы в этот день. Если же они будут продолжать иудействовать, то да будет анафема(отлучены от Христа).-Charles J. Hefele,A History of the Councils of the Church,vol.2,p.316
"Всё, что относилось к субботе,мы (церковь) перенесли на день Господень, воскресенье".-Commentary on the Psalms in Minge, Partologia Graeca,vol.23,Col.1171
"Авторитет и сила папы настолько велики, что он может обЪяснять и толковать даже Божеские законы...папа имеет право изменять закон Божий, так как его власть не от человека, а от Бога;он действует, как Божий соправитель на земле".-Prompta Biblioteca, Л.Фаррара, статья "Папа"
Ну ладно Константин-новообращенный из язычников, не знающий толком Писания...но как не страшно делать такие заявления и воплощать их в действительность церкви, верующим людям,изучаюшим Писания?
#2
Rebbeka (прохожий)
Rebbeka
22.04.07 23:31 Re: Кто изменил день Господень субботу на воскресенье?
В ответ assteri 22.04.07 22:44
В мире существует один документ, непосредственно вышедший из уст Божиих и адресованный человеку ≈ это закон Десяти заповедей, записанный в книге Исход 20:2-17. В четв╦ртой заповеди Бог сказал: ╚А день седьмый ≈ суббота Господу Богу твоему╩. Поскольку Господь заявляет, что не переменит и не нарушит того, что вышло из Его уст, значит, Он не перемещал субботу с седьмого дня недели на первый. Бог строго-настрого запретил и человеку изменять 10 заповедей: ╚Не прибавляйте к тому, что Я заповедую вам, и не убавляйте от того; соблюдайте заповеди Господа, Бога вашего╩ (Второзаконие 4:2).
Христос за три с половиной года обучения Своих учеников, столь часто беседуя с ними о субботе, рассматривая е╦ с различных точек зрения, отсекая вс╦ ложное, ≈ ни разу не упомянул об изменении этого дня. Этот вопрос также не поднимался и в те 40 дней, в которые Он являлся Своим ученикам после воскресения.
Если бы в Новом Завете было предписано соблюдать воскресенье вместо субботы, то об этом должно было быть повеление Христа, но его нет.
***********************
Об изменении Субботнего дня предсказано в пророчестве
╚И против Всевышнего будет произносить слова и угнетать святых Всевышнего; даже возмечтает отменить у них праздничные времена и закон╩ (Даниила 7:25).
≈ Что же это за сила, что это за власть?
Этому пророчеству соответствует только одна ветвь христианства. Только одна религиозная организация заявляет о своих правах на изменение Божественных законов. Обратите внимание на то, что на протяжении всей истории представители римско-католической церкви постоянно заявляли о своей особой власти, называя е╦ Божьей.
В начале XV века Петрус де Анхерано утверждал, что ╚папа римский может изменить божественный Закон, так как он обладает не человеческой, а Божьей силой и действует вместо Бога на земле, имея абсолютную власть связывать или развязывать своих овец╩ (╚Вначале было Слово╩, 1993 г. стр.271). Насколько сильно было влияние этих поразительных слов, стало очевидным во время Реформации. Лютер заявил, что путеводителем его жизни является Святое Писание, а не традиции церкви: ╚Библия и только Библия ≈ вот мерило нашей веры и обычаев╩. Иохан Экк, один из главных защитников римско-католического вероучения, выступил против Лютера, оспаривая именно это его высказывание, и заявил, что авторитет церкви выше Библии. Он бросил Лютеру вызов, указывая в виде примера на то, что христиане вместо библейской субботы соблюдают воскресенье. Он писал буквально следующее: ╚Писание учит: ╚Помни день субботний, чтобы святить его. Шесть дней работай, и делай всякие дела твои; а день седьмой - суббота Господу Богу твоему╩, -однако церковь перенесла соблюдение субботы на воскресенье собственной своею властью, и ты (Лютер) не найдешь подтверждения этому в Писании╩ (Иохан Экк, ╚Против Лютера и др. врагов Церкви╩, 13 стр.).
#3
gendy (патриот)
gendy
23.04.07 09:25 Re: Кто изменил день Господень субботу на воскресенье?
В ответ assteri 22.04.07 22:44
К тому же Константин явно до тр╦х считать не умел.
Иисуса казнили в пятницу, накануне субботы,
В ответ на:
31 Но так как тогда была пятница, то Иудеи, дабы не оставить тел на кресте в субботу, -- ибо та суббота была день великий, -- просили Пилата, чтобы перебить у них голени и снять их.

три дня после этого - понедельник.
почему он ткнул пальцем на следующий день после субботы непонятно
Igor Pit
Igor Pit1 месяц назад
Священники зазвичай дають розмите пояснення Суботи. А про поклоніння іконам - взагалі не витримує критики. Адже забули, або просто соромно згадувати, як ще поклоніння прийняли силою за допомогою оточення військом місця проведення Собору (ганьба проти Бога, Бог не може бути погордованим!)
А ще почитайте: http://kievchurch.org.ua/Library/Articl ... 3/276.aspx
Igor Pit
Igor Pit1 месяц назад (изменено)
Зображення Бога Саваофа у вигляді старця набули особливого поширення у російській іконографії, починаючи з XVII ст. Незважаючи на заборону Московського собору 1667 p., іконописці прагнули передати образи пророчих видінь буквально. Розповсюджені такі зображення й донині. Деякі богослови вважають, що вони абсолютно неприпустимі: «Видиме зображення того, що за сутністю невидиме, є для цього іконного богослів’я не тільки претензійністю або безумством, а й єрессю та святотатством, тому що це означає свавільне доповнення одкровення і домобудівництва Божого, а у даному випадку ще й єресь, яка стверджує, нібито Отець або Дух Святий втілилися»

До Римлян 1:23: “І славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів”.
Об'явлення 14:11: “А дим їхніх мук підійматиметься вічні віки. І не мають спокою день і ніч усі ті, хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено ймення його”.
Об'явлення 16:2: “І пішов перший Ангол, і вилив на землю чашу свою. І шкідливі та люті болячки обсіли людей, хто мав знамено звірини й вклонявсь її образу”.
Проаналізувавши вище приведені тексти, кожна неупереджена людина легко може переконатися в тім, що жодного разу Бог не використовував слово “образ” у Писанні в значенні зображення за допомогою фарб Себе і Своїх святих з метою, щоб люди використовували таке зображення в поклонінні.
Lena Kudim
Lena Kudim2 месяца назад
Боже мій, мені бракує слів... Свідомо піти у розкол, самі на себе й на своє село збирають прокляття від Бога... Після такого марно сподіваютися на краще життя, марно!
2
Андрій Русин
Андрій Русин4 дня назад
+OKRAMAN MORRO Я ПИШУ А НЕ ГОВОРЮ НА РОССИЙСКОМ ПОТОМУ ЧТО В ОСНОВНОМ ВСЕ КОМУ ПИШУ ЗНАЮТ ТОЛЬКО РОССИЙСКИЙ ЯЗЫК ! А ТЫ ВЫШЕВАТНИК КАК Я ПОНЯЛ !
Андрій Русин
Андрій Русин5 дней назад
МОСКАЛЬСКИХ ПОПОВ НУЖНО ВЫСЕЛИТЬ В МОСКОВИЮ !
Наталя Доф
Наталя Доф3 месяца назад
ОХ, Д..... СЕЛЬСКОЕ И НЕ ОБРАЗОВАННОЕ.
В РАСКОЛЬНИЧЕСКУЮ ЦЕРКОВЬ, ПО СУТИ СЕКТУ ВЕРЯТ, А ИСТИННУЮ ПРАВОСЛАВНУЮ КАНОНИЧЕСКУЮ УПЦ ОТТОРГАЮТ.
САМИ-ТО КРЕСТИЛИСЬ В КАНОНИЧЕСКОЙ ЦЕРКВИ (ИНЫХ ДО 1992г. НЕ БЫЛО В СЕЛАХ), А МОЛОДЕЖИ ПРАЗДНИК ИСПОРТИЛИ.
НЕМНОГО ИСТОРИИ:.
ФИЛАРЕТ САМ РАСКОЛЬНИК И ЦЕРКОВЬ ЕГО (СЕКТА), К СТАТЕ, НИ КЕМ НЕ ПРИЗНАНА ДО ЭТИХ ПОР, ДАЖЕ ПОСЛЕДНИЙ ВСЕЛЕНСКИЙ СОБОР НЕ ПРИЗНАЛ ЕЁ.
ОН ПОСЛЕ ТОГО, КАК ЕГО РАССТРИГЛИ С МОНАХОВ РПЦ (ЗА СОЖИТЕЛЬСТВО...), ПРИМАЗАЛСЯ К МСТИСЛАВУ СКРЫПНИКУ, БЫВШЕМУ АРХИЕПИСКОПУ УКРАИНСКОЙ ГРЕКО-ПРАВОСЛАВНОЙ ЦЕРКВИ В КАНАДЕ, А ЗАТЕМ УАПЦ (АВТОКИФАЛЬНОЙ) США И В ИТОГЕ УАПЦ КИЕВА. СТАЛ ЕГО ЗАМЕСТИТЕЛЕМ, А ЗАТЕМ ПРЕДАЛ И ЕГО. ЗА, ЧТО БЫЛ ПРОКЛЯТ ИМ ЖЕ И НЕ БЫЛ ИЗБРАН НА ПОСТ ПАТРИАРХА КИЕВА И ВСЕЯ УКРАИНЫ СОГЛАСНО ВСЕМ ЦЕРКОВНЫМ КАНОНАМ. ИЗ "ГОРДЫНИ", КАК ГОВОРИТСЯ, ОН САМ В СВОЕМ ДОМЕ СОБРАЛ СВОЙ СОБОР И ОБЬ'ЯВИЛ СЕБЯ ПАТРИАРХОМ КИЕВА, ТОЕСТЬ СОЗДАЛ СВОЮ ЦЕРКОВЬ (СЕКТУ), КОТОРАЯ НЕ ЯВЛЯЕТСЯ КАНОНИЧЕСКОЙ.
ФИЛАРЕТ В МИРУ М.ДЕНИСЕНКО, ЕМУ ИМЯ ФИЛАРЕТ ОСТАВИЛИ ЧТОБЫ ОН КАЯЛСЯ ПЕРЕД БОГОМ, А ОН БУДУЧИ ОДЕРЖИМЫМ ФИЛЕТИЗМОМ (ПРЕДПОЧТЕНИЕ ЦЕРКОВНЫХ ДОГМ ГОСУДАРСТВЕНЫМ) ПОДАЛСЯ К Л.КРАВЧУКУ И ПРЕДЛОЖИЛ ЕМУ СВОИ УСЛУГИ (БЛАГО ДЕНЬГИ СПЕР). НУ ТОТ, КОНЕЧНО ЖЕ СОГЛАСИЛСЯ ПОКРОВИТЕЛЬСТВОВАТЬ - ДЕЛО-ТО БЫЛО ОБОЮДНОЕ. РЕШИЛИ НАЦИЮ УКРАИНСКУЮ СОТВОРИТЬ И ТВОРЯТ ЕЁ ПО НЫНЕ. ВОТ ТОЛЬКО К ИСТИННОЙ КАНОНИЧЕСКОЙ ВЕРЕ ОНА НЕ ИМЕЕТ ОТНОШЕНИЕ. ЦЕРКОВЬ-ТО ОТ ГОСУДАРСТВА ОТДЕЛЕНА. ЭТО ПРАВДА И В КОНСТИТУЦИИ ЗАПИСАНО. ВСЁ ПОЛИТИКА, ОТ СЮДА ВСЯ АГРЕССИЯ ФИЛАРЕТА НА УКРАИНСКУЮ ПРАВОСЛАВНУЮ ЦЕРКОВЬ (УПЦ МП). ПОЧЕМУ МП ПОТОМУ, ЧТО С КРЕЩЕНИЯ РУСИ КИЕВСКОЙ 988 г. МЕТРОПОЛИЯ БЫЛА В КИЕВЕ, НО ПОСЛЕ ПАДЕНИЯ КОНСТАНТИНОПОЛЯ И ЗАХВАТА МЕНГЛИ-ГИРЕЕМ г. КИЕВА (с. XV в.) "ЗНАМЯ" ПРАВОСЛАВНОЙ МЕТРОПОЛИИ ВЗЯЛА НА СЕБЯ МОСКОВИЯ (ВАРИАНТОВ НЕ БЫЛО: КОНСТАНТИНОПОЛЬ СТАЛ СТАМБУЛОМ, А КИЕВ, ПРАКТИЧЕСКИ БЫЛ РАЗРУШЕН). ТОЛЬКО В сер.XVI cт. ПЕТРО МОГИЛА ПРИМКНУЛ К МОСКОВСКОЙ МИТРОПОЛИИ КАК ЧАСТЬ ПРАВОСЛАВНОГО МАЛОРОССИЙСКОГО НАСЕЛЕНИЯ, ВЕДЬ В ТО ВРЕМЯ В КИЕВЕ ПРАВИЛА ПОЛЬША, А ЗНАЧИТ КАТОЛИКИ.
НО ВЫ ЖЕ, ГРАЖДАНЕ СЕЛЯНЕ, НЕ КАТОЛИКИ, А ПРАВОСЛАВНЫЕ! МОСКОВСКИЙ ПАТРИАРХАТ ПРИЗНАВАЕМ ДРУГИМИ ЦЕРКВЯМИ КАК ЦЕНТР ПРАВОСЛАВНОЙ ВЕРЫ. ЭТО ФАКТ.
КОНСТАНТИНОПОЛЬСКУЮ ПЦ УНАСЛЕДОВАЛА ГРЕЦИЯ, НО САМОГО ГОРОДА НЕ СУЩЕСТВУЕТ, А В САМОЙ ГРЕЦИИ НАШЕСТВИЕ МУСУЛЬМАН, ОНА И САМА НЕ ЗНАЕТ, ЧТО ДАЛЬШЕ С НЕЙ БУДЕТ. ВОТ И ВЫХОДИТ, ЧТО ЦЕНТРОМ ПРАВОСЛАВИЯ ОСТАЕТСЯ МОСКОВСКАЯ ПАТРИАРХИЯ. ЭТО ИСТИНА.
ФИЛАРЕТ ХОЧЕТ ВОЕВАТЬ И НА БРАТОУБИЙСТВО ЛЮДЕЙ СПОДВИГАЕТ, ВЛАСТИ КИЕВА ЭТОМУ СПОСОБСТВУЮТ, ВЕДЬ ОНИ-ТО ЛИБО КАТОЛИКИ, ЛИБО ГРЕКО-КАТОЛИКИ. ИМ ЛИШЬ БЫ ВЛАСТЬ НАД ЦЕРКОВЬЮ ИМЕТЬ, ЧТО, К СТАТЕ, ПРОТИВОРЕЧИТ КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ.
ТАК, ЧТО СЕЛЬСКИЕ ГРАЖДАНЕ, ВСПОМНИТЕ СЛОВА С БИБЛИИ "ИБО НЕ ВЕДАЮТ, ЧТО ТВОРЯТ.." И БУДЬТЕ УМНЕЕ....
ЧИТАЙТЕ, В ИНТЕРНЕТ (ЕСЛИ ЕСТЬ) МНОГО ИНФОРМАЦИИ, ОБОГАЩАЙТЕСЬ ЗНАНИЯМИ. НАПРМЕР ТО, ЧТО УПЦ С ПРОВОЗГЛАШЕНИЕМ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ 1991 г. ОБЬЯВЛЕНА АВТОНОМНОЙ ХОТЯ ЦЕНТ ПРАВОСЛАВИЯ ЕСТЬ МП. НУ, ТУТ ЛИБО КАТОЛИЦИЗМ, ЛИБО АВТОКИФАЛИЯ, ЛИБО ОСТАТЬСЯ, КАК ВСЕ НАШИ ПРЕДКИ , ПРАВОСЛАВНЫЕ. ВЫБИРАЙТЕ....
г. Киев 2016
3
Lena Kudim
Lena Kudim2 месяца назад
будем надеяться, что вразумит их Господь. Только как, если не многими и многими скорбями...
Yarros Von Yasenets
Yarros Von Yasenets1 месяц назад
А у вас дійсні таїнства після прийняття єресі сергіанства 1943 р??????
Ilias Iliadis
Ilias Iliadis9 месяцев назад
Животные так не поступают. Определения этим уродам подобрать не могу. И эти бесноватые говорят что они европейская нация? Да как были дикими ордами так и остались. Даже такое святое событие как благословение новой семьи, малой церкви, у них вызывает приступы беснования. Нет будущего у такого общества. Зло, ненависть пленило полностью сердца и души жителей Украины. И тем, кто еще сопротивляется, пусть дарует Господь сил и терпения.
10
NZ SAMBO
NZ SAMBO8 месяцев назад
+Ilias Iliadis 13.02.2106 . (c) " С радостью мы встретились как братья по христианской вере, " .

Гундяев и нтихрист иезуит латино-еретик папа римский "братья по вере" ? И еще и ПОДПИСАЛИ ЭТО !
А что СКАЖЕТ БЕРЕЗОВСКИЙ НА ЭТО ?

http://www.patriarchia.ru/db/text/4372074.html


45. Епископ, или пресвитер, или диакон, с еретиками молившийся только,
да будет отлучен. Если же позволит им действовать как-либо, яко
служителям Церкви: да будет извержен. (Правила Святых Апостолов )


13.02.2016 - Декларация :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(C) " Совместное заявление Папы Римского Франциска и Святейшего Патриарха Кирилла "

«Благодать
Господа нашего Иисуса Христа, и любовь Бога Отца, и общение Святаго
Духа со всеми вами» (2 Кор. 13:13). 1. По воле Бога и Отца, от Которого
исходит всякий дар, во имя Господа
нашего Иисуса Христа, содействием Святого Духа Утешителя, мы,
Франциск, Папа Римский, и Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси,
встретились ныне в Гаване. Мы воздаем благодарность в Троице славимому
Богу за эту встречу, первую в истории.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Это называется СОВМЕСТНАЯ МОЛИТВА !

Гундяев ОФИЦАЛЬНО ПОДПИСАЛ САМО ОТЛУЧЕНИЕ ОТ ЦЕРКВИ !
АНАФЕМА !!!!


САТАНО ЕРЕТИК С ВАТИКАНА ДАЕТ БЛАГОСЛОВЛЕНИЕ ВМЕСТЕ С ГУНДЯЕВ ВСЕМ ХРИСТИАНАМ ?
А ВЫ ПРИНИМАЕТЕ ?

МОЖЕТ ЕЩЕ И АМИНЬ СКАЖЕТЕ ? ОН ЖЕ ВАШ ТИПА ЕПИСКОП !
Серж Межигорский
Серж Межигорский4 месяца назад
СОЛОЧИ ГУНДЯЕВСКИЕ
Vadym Ilnytskyi
Vadym Ilnytskyi9 месяцев назад
Волки они раскольники эти. Сделали людям пакость как бесяки…
8
NZ SAMBO
NZ SAMBO8 месяцев назад
+Vadym Ilnytskyi 13.02.2106 . (c) " С радостью мы встретились как братья по христианской вере, " .

Гундяев и нтихрист иезуит латино-еретик папа римский "братья по вере" ? И еще и ПОДПИСАЛИ ЭТО !
А что СКАЖЕТ БЕРЕЗОВСКИЙ НА ЭТО ?

http://www.patriarchia.ru/db/text/4372074.html


45. Епископ, или пресвитер, или диакон, с еретиками молившийся только,
да будет отлучен. Если же позволит им действовать как-либо, яко
служителям Церкви: да будет извержен. (Правила Святых Апостолов )


13.02.2016 - Декларация :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(C) " Совместное заявление Папы Римского Франциска и Святейшего Патриарха Кирилла "

«Благодать
Господа нашего Иисуса Христа, и любовь Бога Отца, и общение Святаго
Духа со всеми вами» (2 Кор. 13:13). 1. По воле Бога и Отца, от Которого
исходит всякий дар, во имя Господа
нашего Иисуса Христа, содействием Святого Духа Утешителя, мы,
Франциск, Папа Римский, и Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси,
встретились ныне в Гаване. Мы воздаем благодарность в Троице славимому
Богу за эту встречу, первую в истории.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Это называется СОВМЕСТНАЯ МОЛИТВА !

Гундяев ОФИЦАЛЬНО ПОДПИСАЛ САМО ОТЛУЧЕНИЕ ОТ ЦЕРКВИ !
АНАФЕМА !!!!


САТАНО ЕРЕТИК С ВАТИКАНА ДАЕТ БЛАГОСЛОВЛЕНИЕ ВМЕСТЕ С ГУНДЯЕВ ВСЕМ ХРИСТИАНАМ ?
А ВЫ ПРИНИМАЕТЕ ?

МОЖЕТ ЕЩЕ И АМИНЬ СКАЖЕТЕ ? ОН ЖЕ ВАШ ТИПА ЕПИСКОП !
Серж Межигорский
Серж Межигорский4 месяца назад
ПУТИНОСЫ ФАШИСТЫ СВОЛОЧИ ГУНДЯЕВСКИЕ
Igor Pit
Igor Pit4 месяца назад (изменено)
Не треба лякати людей розкольництвом! Ще на зорі закладин Християнства існувало сім Церков, про що писав Іван Богослов на самому початку книги "Об'явлення, але ці Церкви були дружніми. Зрозумійте, якби була одна Церква, то існувала б не тільки інквізиція, чи зсилання в далекі північно-східні краї. Мало б хто вижив після ідіотських гонінь зарозумілих, буцім всезнаючих священників. Адже вони також люди і їм властиво помилятися і грішити і часом дуже жахливо.
Римська папська Церква в особі Павла ІІ хоча б покаялась перед всіма народами за роки своїх попередніх злодіянь ВІДКРИТО. Роблячи візит в різні країни, папа просив прощення. А Ви коли небудь чули покаяння ортодоксальних (православних) Церков. А це дуже погано, бо тільки з покаянням приходить Благодать!
І ще вавжливо - всі застрягли в обрядах і їх повторенні, замість того, щоб нести чисту і просту Віру, яку дав Ісус і вчити нас праведним поступкам, а не багато раз повторюваним мантрам, які все ж Апостоли осудили, а сказали молитися по-простому без повторень зайвого. Священники, зверніть на це увагу, бо може і в цьому причина, що православні ще й найбільші п'яниці в світі і мають занадто рабську психологію, замість того, щоб бути вільною людиною, але з Вірою в Бога і будувати своє, своєї родини, країни щасливе майбутнє!
Чому я можу цитувати з легкістю текст з Біблії, а священики про все подають інформацію розмито. Що, вони самі не знають, чи надто зазомбовані Сатаною?
1
Америка і українці.
Америка і українці.1 месяц назад
Дуже гарно сказано.Молодець.Дякую Богу що в Україні є такі мудрі люди.Михайло США.
Иван Иванов
Иван Иванов2 недели назад
ось що бувае коли ум просвищаеся реформациею
1
Andrey London
Andrey London9 месяцев назад
Сильної Укураїни не буде доти, доки громадяни України не навчаться поважати права один одного. Тому, що кожна людина має право на свободу світогляду і віросповідання, яке визначається безпосередньо у ст. 35 Конституції України, де зазначено, що це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноосібно чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
У розвинених країнах, щоб одна громада перешкоджала іншій громаді відправляти релігійні потреби це - неприпустимо. Тому, що зло (неповага, насильство, жорстокість, агресія...) це руйнівна сила. І там це вже давно зрозуміли.
10
Сергей Якименко
Сергей Якименко1 месяц назад
Улю-лю!!! Улю-лю!!! Радiйте, що молодим зіпсували свято!!! Поступайте з людьми так, як хочете, щоб поступали з вами! Що вчиниш одному з малих, то вчиниш мені,- каже Господь. Мабуть, коли Його вели вуличками Єрусалиму, то натовп вигукував так само...
Андрей Процишен
Андрей Процишен3 недели назад
люди люди схаминіться Глсподь Бог є один
Матрешка
Матрешка2 месяца назад
бідні люди..
1
Руслан Кочержук
Руслан Кочержук1 месяц назад
Називайте речі своїми іменами МП а не щось інше свині путінскі
1
Igor Pit
Igor Pit4 месяца назад
М-да, ще раз почув розповіді за цю подію - журналюгів на мило. Навіщо ж все перекручувати, а ще називаються православними. То значить православні всі брехуни???
1
Артем Капиця
Артем Капиця4 месяца назад
Как МП-шни уже бістро заговорили на Украинском языке... удевительно... а как отказываться отпевать АТО-шников то это нормально?
1
Nik173 Varuv
Nik173 Varuv9 месяцев назад
... і думають, що таким чином приносять службу Богу ( Ів. 16,2 ) і Україні.
8
NZ SAMBO
NZ SAMBO8 месяцев назад
+Nik173 Varuv 13.02.2106 . (c) " С радостью мы встретились как братья по христианской вере, " .

Гундяев и нтихрист иезуит латино-еретик папа римский "братья по вере" ? И еще и ПОДПИСАЛИ ЭТО !
А что СКАЖЕТ БЕРЕЗОВСКИЙ НА ЭТО ?

http://www.patriarchia.ru/db/text/4372074.html


45. Епископ, или пресвитер, или диакон, с еретиками молившийся только,
да будет отлучен. Если же позволит им действовать как-либо, яко
служителям Церкви: да будет извержен. (Правила Святых Апостолов )


13.02.2016 - Декларация :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(C) " Совместное заявление Папы Римского Франциска и Святейшего Патриарха Кирилла "

«Благодать
Господа нашего Иисуса Христа, и любовь Бога Отца, и общение Святаго
Духа со всеми вами» (2 Кор. 13:13). 1. По воле Бога и Отца, от Которого
исходит всякий дар, во имя Господа
нашего Иисуса Христа, содействием Святого Духа Утешителя, мы,
Франциск, Папа Римский, и Кирилл, Патриарх Московский и всея Руси,
встретились ныне в Гаване. Мы воздаем благодарность в Троице славимому
Богу за эту встречу, первую в истории.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Это называется СОВМЕСТНАЯ МОЛИТВА !

Гундяев ОФИЦАЛЬНО ПОДПИСАЛ САМО ОТЛУЧЕНИЕ ОТ ЦЕРКВИ !
АНАФЕМА !!!!


САТАНО ЕРЕТИК С ВАТИКАНА ДАЕТ БЛАГОСЛОВЛЕНИЕ ВМЕСТЕ С ГУНДЯЕВ ВСЕМ ХРИСТИАНАМ ?
А ВЫ ПРИНИМАЕТЕ ?

МОЖЕТ ЕЩЕ И АМИНЬ СКАЖЕТЕ ? ОН ЖЕ ВАШ ТИПА ЕПИСКОП !
Nik173 Varuv
Nik173 Varuv8 месяцев назад
+NZ SAMBO А вы кто? И был ли факт молитвы на самом деле? Чтобы понять это, нужно первым делом искоренить из своего сердца злобу и ненависть, а потом уже рассуждать. Поэтому мир Вам !
Юра Фурманевич
Юра Фурманевич1 месяц назад
Тут вони себе і показали))
антон чехов
антон чехов2 месяца назад
по логике некоторых комментаторов что в Украине должен быть только киевский патриархат должны забирать синагоги протестантские церкви католические и т.п
Igor Pit
Igor Pit4 месяца назад (изменено)
За лжесвідчення кожний отримає своє.

Священики напевно це не читали, тоді чого вони нас вчать?
1-е до коринтян
14 1 Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте, а найбільше щоб пророкувати. 2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 3 А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду. 4 Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує. 5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хібащо пояснює, щоб будувалася Церква. 6 А тепер, як прийду я до вас, браття, і до вас говорити буду чужою мовою, то який вам пожиток зроблю, коли не поясню вам чи то відкриттям, чи знанням, чи пророцтвом, чи наукою? 7 Бо навіть і речі бездушні, що звук видають, як сопілка чи лютня, коли б не видавали вони різних звуків, як пізнати б тоді, що бринить або грає? 8 Бо коли сурма звук невиразний дає, хто до бою готовитись буде? 9 Так і ви, коли мовою не подасте зрозумілого слова, як пізнати, що кажете? Ви говоритимете на вітер! 10 Як багато, наприклад, різних мов є на світі, і жадна з них не без значення! 11 І коли я не знатиму значення слів, то я буду чужинцем промовцеві, і промовець чужинцем мені. 12 Так і ви, що пильнуєте про духовні дари, дбайте, щоб збагачуватись через них на збудування Церкви! 13 Ось тому, хто говорить чужою мовою, нехай молиться, щоб умів виясняти. 14 Бо коли я молюся чужою мовою, то молиться дух мій, а мій розум без плоду! 15 Ну, то що ж? Буду молитися духом, і буду молитися й розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом. 16 Бо коли благословлятимеш духом, то як той, що займає місце простої людини, промовить амінь на подяку твою? Не знає бо він, що ти кажеш. 17 Ти дякуєш добре, але не будується інший. 18 Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас. 19 Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою! 20 Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте! 21 У Законі написано: Іншими мовами й іншими устами Я говоритиму людям оцим, та Мене вони й так не послухають, каже Господь. 22 Отож, мови існують на знак не для віруючих, але для невіруючих, а пророцтво для віруючих, а не для невіруючих. 23 А як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви? 24 Коли ж усі пророкують, а ввійде якийсь невіруючий чи сторонній, то всі докоряють йому, усі судять його, 25 і так таємниці серця його виявляються, і так він падає ницьма і вклоняється Богові й каже: Бог справді між вами! 26 То що ж, браття? Коли сходитесь ви, то кожен із вас псалом має, має науку, має мову, об'явлення має, має вияснення, нехай буде все це на збудування! 27 Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає! 28 А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові! 29 А пророки нехай промовляють по двох чи по трьох, а інші нехай розпізнають. 30 Коли ж відкриття буде іншому з тих, хто сидить, нехай перший замовкне! 31 Бо можете пророкувати ви всі по одному, щоб училися всі й усі тішилися! 32 І коряться духи пророчі пророкам, 33 бо Бог не є Богом безладу, але миру. Як по всіх Церквах у святих, 34 нехай у Церкві мовчать жінки ваші! Бо їм говорити не позволено, тільки коритись, як каже й Закон. 35 Коли ж вони хочуть навчитись чогось, нехай вдома питають своїх чоловіків, непристойно бо жінці говорити в Церкві! 36 Хіба вийшло від вас Слово Боже? Чи прийшло воно тільки до вас? 37 Коли хто вважає себе за пророка або за духовного, нехай розуміє, що я пишу вам, бо Господня це заповідь! 38 Коли б же хто не розумів, нехай не розуміє! 39 Отож, браття мої, майте ревність пророкувати, та не бороніть говорити й мовами! 40 Але все нехай буде добропристойно і статечно!
1
Андрій Ковальський
Андрій Ковальський5 месяцев назад
На палю.
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Re: Вера

Сообщение ahil » 11 ноя 2016, 12:49

https://www.youtube.com/watch?v=abXijTYfTgU

В селі Новостав Шумського району відмовились від церкви Московського патріархату ч 4 та

Гарна брехня!!!

Батюшкам потрібна політика з обох сторін. Що їм до того як вірять люди? Вони хоронили предків в одній церкві, а тепер предали їх і вскочили в іншу. а завтра в третю, і четверту бо в нас їх багато. Так людина тікає від Божого призріння. В час війни розкололи Україну на дві майже рівні частини - це і є причина війни - господь наказує.
А винні з обох сторін. Війна громадянська виникла з причин лютневого перевороту який стався після Євромайдану. Противники Хреста зробили своє люте діло.
Правильний вихід сторонитися політиканів, а вірити і в єдиному Християнському лоні находити шлях до миру.
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Вера

Сообщение ahil » 11 ноя 2016, 13:15

https://www.youtube.com/watch?v=wpKneQlzySs

Українці дикуни, якщо сусід з сусідом не може помиритися.
католицька церква не належить до якоїсь держави, а наша православна належить Росії. Але Росія від імені російського народу чинить справу нехристив - забирає території, провокує майдани (саме Росія активно готовила майдан).
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Вера

Сообщение ahil » 11 ноя 2016, 13:43

https://www.youtube.com/watch?v=iPHclWbrg8U

Оползень продвигается, новый разлом, разрушаются дома г.Черноморск ул.Морская ноябрь 2016
Vincent DeGrand
Vincent DeGrand
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Вера

Сообщение geo » 14 ноя 2016, 02:20

Золотые слова Волочковой об античных шедеврах.

https://www.youtube.com/watch?v=M6yghNXodEg


https://www.youtube.com/watch?v=w9gQJzLcdiI

https://www.youtube.com/watch?v=w9gQJzLcdiI
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Re: Вера

Сообщение geo » 10 дек 2016, 05:37

https://www.youtube.com/watch?v=Z1oj5Z-OMEo

Чаплин о Кураеве с комментариями Лапкина. 21. 01. 2014. "Без суда осужден" kistine.my1.ru
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Пред.

Вернуться в Культура

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron