фейсбук

фейсбук

Сообщение tyta » 14 апр 2017, 08:57

назва чомусь від ФСБ
на всякий випадок повідомлення слід копіовати на паралельні сервіси.
вже були випадки відмови в доступі до своєї сторінки на фейсбуці

Наша держава як злочинний картель - все робить з порушенням законів. СРСР тоталітарна країна і то зі студентської парти не забирала в армію служити. То як назвати те що ми маємо в Україні? Концтабір з відкритою форточкою? Студентів забирають прямо з середини семестру. Скажіть будь-ласка чи захочуть вони після цього служити? Чи будуть вони поважати цю країну? Звісно всі бачать що АТО це просто бойня своїх проти своїх яку спустили з верхів. І вроді вже проходили все коли в двух країнах до влади приводили кровожадних - Сталіна і Гітлера. Тепер ми будемо змушені цих кровожадних кормити власними дітьми.

Війна на сході - сама болюча проблема - братовбивство. Про відношення до цієї геноцидної забави наших хазяїв свідчить небажання людей йти служити. Фактично громадяни України вбивають таких самих громадян України. Невже дорослі не можуть і звалили своїм дітям вирішувати ці криваві - абсолютно спущені зверху технології. П'ють кров дітей, а всі при цьому прихвалюють - добра, героїчна, патріотична та кров. Ось вона Україна, та сама що й була при Гоголях і Шевченках - темна, брехлива і грішна, за що і Бог карає..
Аватар пользователя
tyta
Боец ХФ
 
Сообщений: 1744
Зарегистрирован: 19 авг 2010, 15:43

Re: фейсбук

Сообщение geo » 24 сен 2017, 21:54

да сбор обработка анализ
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

про війну

Сообщение kylba » 30 янв 2018, 01:35

В Україні три війни. Перша ведеться з 1917 року – це постійне нищення еліт – чистки, голодомори, репресії, революції, перстройки, перевороти. Чи хороша їх мета, чи погана але еліти не вспівають формуватися, а тому весь час правлять, як в народі кажуть, бандюки або дураки. Ця війна йде на теренах України і Росії, вона тиха, але постійна – стріляються, аварії, вбивства, погрози ...
Друга війна громадянська, початок – майдан-2013: холодний стан всередині країни і гарячий на сході. Предметом конфлікту є питання пам’яті в вітчизняній війні, питання мови, питання політичних переконань ліві-праві, питання економічних і відсталих районів, питання вступу в військові блоки, в економічні зони та інші. По всіх цих питаннях в суспільстві не знаходять спільного рішення. І навпаки, кожне питання використовується для екскалації конфліктів.
Трятя війна гібридна (окупація Криму) - конфлікт з Росією, не війна і не мир. Постійне нагнітання міждержавних і міжнаціональних напружен в ЗМІ, практично з обох сторін. Росія окупувала Крим, підтримує ЛНР-ДНР.

Це правильний підхід до ситуації. Бо її треба вирішувати, але вирішувати нікому, і ніхто не хоче. Тверезих і розумних людей в країні які у всьому світі дуже малий процент – вони за мирне співіснування. Але в нас все вирішує більшість. В цьому і є проблема, бо ніхто ні за що не відповідає.
Аватар пользователя
kylba
 
Сообщений: 177
Зарегистрирован: 09 апр 2011, 15:36

Re: фейсбук

Сообщение kyla » 14 апр 2018, 01:05

Чому люди менше читають? Якщо дитину не заставляти читати, то вона читати не навчиться. В царській Росії не заставляли вчитися і грамотність населення були дуже низькою. Не начитане населення є і малосвідоме. Це стало однією з причин бунту 1917 року. В радянські часи освіта стала обов’язковою і це вплинуло на людей. Про рівень культури радянських людей свідчить той факт, що розпад СРСР відбувся майже безкровним способом. Зараз люди читають мало і рівень культури падає. Низький рівень культури проявляється в тих соціальних ідеях які продукуються. Соціальні і політичні проблеми все більше вирішуються варварськими методами – це результат падіння загальної культури населення.
Аватар пользователя
kyla
 
Сообщений: 625
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 18:17


Вернуться в общение

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron