Программа развития города Николаева

Программа развития города Николаева

Сообщение tyta » 14 ноя 2015, 14:35

Неопытные политики озабочены мелкими проблема и доводят страны до политических и екологическиъх катастроф.
Есть предложение создавать програму развития города путем народного обсуждения и утверждения на сесии городского совета.
пример которые написан в течении 5 минут.
1 Програма «Народна ініціатива» - не старатися робити все бюрократично, а спиратися на народну ініціативу, на підтримку ідей розвитку вулиць, районів і міста.

2 Місто історичної словянської і української пам’яті. Розвиток туризму, нові робочі місця - кошти gslenm на охорону пам’яток.

4. Розвиток дружби між словянськими народами. Це проведення заходів культурних і спортивних заходів, економічних виставок, і таке інше.

7 Співпрацювати з країнами Евросоюзу - допопога в економії електроенегргії, впровадження лічильників тепла в квартирах, зменшення втрат електроенергії на підстанціях.

8 Разом з Білоруською стороною відновити в місті ліфтове господарство.

2 Водопостачання. Задіяти місцеві джерела прісної води. Це відновлення скважин і заповнення Жовтневого аодосховища водою.Це дасть змогу зменшити вартість води і унебезпечить від перекриття Дніпровської води в зоні конфлікту на сході.

3 Відновлення рибних ресурсів на Південному Бузі.Головна причина знищення риби це низький вміст розчиненого кисню. Сталося це внаслідок каскадів водосховищ в верхівях Бугу. Слід застосувати штучну аєрацію, змінити режим скидання каналізації, оптимізувати роботу водосховищ.

5 Введення паспортного контролю і контролю за міграційними потоками на кордонах Миколаївщини.

6. Спорт. Ввести систему спортивного розвитку за місцями проживання. Краща спортивна вулиця і таке інше.

9 Екологія і клімат. Відновити і збільшити зелену зону Миколаєва за місцевим принципом, силами як громадян міста так і централ
Аватар пользователя
tyta
Боец ХФ
 
Сообщений: 1744
Зарегистрирован: 19 авг 2010, 15:43

Вернуться в общение

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron