Видавництво на Україні

Видавництво на Україні

Сообщение narochniy » 07 сен 2011, 14:04

Колегія Держкомтелерадіо розглянула стан дотримання законодавства при наданні податкових пільг видавцям версія для друку30.08.2011 | 13:44 | Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
Колегія Держкомтелерадіо України на своєму засіданні 30 серпня розглянула питання усунення порушень і недоліків, які були виявлені Рахунковою палатою під час перевірки дотримання органами державної влади законодавства при наданні податкових пільг суб’єктам видавничої справи.

Однією з основних причин низьких результатів державної підтримки книговидавничої справи у висновку Рахункової палати названо відсутність координації дій всіх зацікавлених органів виконавчої влади та контролю за реалізацією єдиної державної бюджетної, податкової та митної політики. Як наслідок, впродовж 5 років в Україні на продаж книг іноземного походження на митній території України розповсюджувався пільговий режим оподаткування (продаж книг іноземного виробництва в основному здійснювався без сплати ПДВ), податковими та митними пільгами користувались об’єкти господарювання у сфері книговидавничої справи, що не внесені до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції і не мають законних підстав для провадження своєї діяльності, а також права на користування зазначеними пільгами.

Проаналізував ефективність існуючих пільг та їх вплив на розвиток книговидавничої галузі, Рахункова палата надала Держкомтелерадіо низку рекомендацій. Зокрема, запропоновано узагальнити практику застосування законодавства із захисту національного товаровиробника та здешевлення книжкової продукції, забезпечити дієве управління державними підприємствами у сфері книговидання, запровадити обмін інформацією із зацікавленими органами державної влади з метою недопущення комерційної діяльності у видавничій справі суб’єктів, не внесених до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Як повідомив членам колегії директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко, наказом Комітету було затверджено План заходів з реалізації пропозицій, зазначених у Висновку Колегії Рахункової палати України. Розпочато роботу з виконання зазначеного Плану заходів.

На базі Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси було проведено для суб’єктів видавничої справи семінар “Податковий кодекс України − особливості застосування у видавничій сфері” за участю представників Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, Рахункової палати України.

Держкомтелерадіо України звернувся листом до ПАТ “ДАК “Укрвидавполіграфія” з проханням надати інформацію про здешевлення вартості виготовлення книжкової продукції та модернізацію виробничих потужностей за рахунок наданих податкових пільг за підсумками роботи у 2008-2010 роках. Підготовлено листи до Державної митної служби України, Державної податкової служби України щодо співпраці, зокрема, обміну відповідною інформацією та проведення перевірок в частині цільового використання суб’єктами видавничої справи коштів, вивільнених у зв’язку з наданням податкових пільг.

Держкомтелерадіо України проводить також внутрівідомчі планові перевірки підприємств галузі, до яких як обов’язкове включено питання дотримання законодавства щодо податкових пільг, наданих суб’єктам господарювання у книговидавничій сфері. Стосовно інформації про суб’єкти видавничої справи, які внесені до Державного реєстру, то вона постійно оновлюється, розміщена на сайті Держкомтелерадіо України і є відкритою для використання іншими органами державної влади.

- Фахівці Рахункової палати проаналізували ефективність податкових пільг та підрахували їх сумарний обсяг за три роки. Цифра величезна, але ми бачимо, що сьогодні ця система підтримки книговидавничої галузі не є ефективною. Отже, ми маємо шукати і впроваджувати нові механізми для розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, – зазначив Голова Комітету Олександр Курдінович.


http://www.book-space.net/index.php?opt ... 8-21-31-35

Вроді на цензуру тягнуть такі заходи.
narochniy
 
Сообщений: 207
Зарегистрирован: 01 фев 2011, 17:32

Re: Видавництво на Україні

Сообщение ahil » 26 окт 2015, 21:13

Контроль за дотриманням ліцензії і розповсюдженням твору дещо складніший, ніж у паперових копій, однак легше перевіряти цілісність оригіналу за допомогою контрольних сум і порівнювати різні версії файлів.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Електронна_книга

Це з української версії означення про електронну книгу. На російсікій і англійській версії такого не знайшов. А це абсолютна брехня. Електронні носії ніколи не гарантують цілісність тексту, це неможливо в принципі. Тобто кожне скачування книги, кожне відкриття книги може бути модифіковане непомітно від читача. Так само може бути модифікована сума знаків і таке інше. Складається враження що саме українцям можна втюрити абсолютно ложне положення. Справжнім і непідробним текстом може бути лише рукопис або його поліграфічне видання.

https://vk.com/id203108440
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Видавництво на Україні

Сообщение ahil » 05 фев 2016, 01:13

Депутат Верховной Рады Остап Семерак
Книжное эмбарго. Депутат Верховной Рады Остап Семерак предлагает запретить ввоз в Украину книг и печатной продукции, изготовленной в России.

Джерело: fakty.ictv.ua

де стільки дурнів в Україні? бо в Росію теж нам заборонять вивозити і продавати. Наші книжки в Росії сама ефективна інформаційна війна.

Остап Михайлович Семерак — украинский политик, народный депутат Украины. Министр Кабинета министров Украины в правительстве Арсения Яценюка с февраля по декабрь 2014 года. Государственный служащий І-го ранга . Википедия
Родился: 27 июня 1972 г. (43 года), Львов
Политическая партия: Народный фронт
Народний депутат України 6-го скликання з 23 листопада 2007 до 12 грудня 2012 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 140 в списку. На час виборів: заступник голови Київської обласної державної адміністрації, член ПРП. Член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з листопада 2007). Член Комітету з питань бюджету (з грудня 2007).
за фахом магістр політології

це не дурень. це 100 пронтний ФСБешник, знає що робить
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Видавництво на Україні

Сообщение ahil » 05 фев 2016, 03:37

https://www.youtube.com/watch?v=g0sEnq5PWgE

"Невредные советы" от Александра Касьяненко
Аватар пользователя
ahil
 
Сообщений: 754
Зарегистрирован: 11 дек 2011, 21:00

Re: Видавництво на Україні

Сообщение geo » 17 фев 2016, 02:29

https://www.youtube.com/watch?v=yONkqHx_Lwk

девушки любят негодяев
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35

Re: Видавництво на Україні

Сообщение geo » 17 фев 2016, 03:19

https://www.youtube.com/watch?v=AUOQg48gtik

Украинский поэт и писатель Юрий Покальчук об Абхазии. 480p.
Аватар пользователя
geo
 
Сообщений: 1148
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 17:35


Вернуться в Україна завжди

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron